Українська Русский English
Забронювати номер
Вік дітей:
1-го*:
2-го*:
3-го*:
* - поля, обов'язкові для заповнення
Бронювання за телефоном:
+38 (044) 494 14 20

Pесторан "Салют"

Ресторан готелю «Салют» давно знайомий гостям столиці України. Ще 30 років тому під час його відкриття тут встановили високі вимоги до якості їжі, роботи персоналу та обслуговування гостей. З тих часів ресторан подарував чимало приємних емоцій його відвідувачам.

Сьогодні у ресторані «Салют» нове покоління працівників намагається зберегти сформовані вишукані традиції та доповнити їх сучасними тенденціями ресторанної справи.

Поряд з посмішкою персоналу та затишком вечірньої площі слави у нас завжди хороший настрій, душевна, дещо ностальгічна атмосфера вже такого далекого та пам’ятного для багатьох радянського часу.

З гостями готелю «Салют» колектив ресторану знайомиться під час сніданків. Уже з 7мої ранку ми запрошуємо скуштувати різноманіття страв шведської лінії. Продовжити перебування у готелі і не залишитись голодним допоможе бізнес-ланч який проходить щодня з 12 до 15. У вечірній час запрошуємо всіх на вечерею в компанії притемненого світла, цікавих блюд та бокала червоного чи білого вина.

Досвід та увага до деталей дозволяють нам успішно проводити банкети до 130 чоловік, фуршети, кава-брейки, закриті події у затишному Віп-залі до 25 чоловік, супроводжувати конференції, виставки, влаштовувати весілля…

Наші контакти:
  • Тел. +38 044 494 14 24
  • Факс. +38 044 280 26 04
  • E-mail: restoran@salute.kiev.ua
  • вул. Івана Мазепи 11-Б, м. Київ
Фотогалерея: