Українська Русский English
Забронювати номер
Гарантована знижка
при бронюванні через сайт - 10%
* - поля, обов'язкові для заповнення
Бронювання за телефоном:

Умови угоди

Готель «Салют», іменований надалі «Компанія», пропонує Вам, на вказаних нижче умовах, укласти дану Користувальницьку угоду, надалі «Угода», з фізичною особою, іменованою надалі «Користувач». Згода Користувача з положеннями даної Угоди є обов'язковою умовою для відправлення листів адміністраторові користувача на Сайті.

Приймаючи умови даної Угоди, Користувач підтверджує, що він ознайомлений з нижчевикладеною Користувальницькою угодою і дає свій дозвіл «Компанії» збирати, зберігати й обробляти всі передані ним на адресу «Компанії» його персональні дані (у тому числі прізвище, ім'я, по батькові й адресу електронної пошти) з метою інформування про новини та інші події в ПрАТ «Готель «Салют». З правами, що виникають у зв'язку з обробкою персональних даних, і цілями обробки та використання персональних даних «Користувач» ознайомлений.

Користувальницька угода

1. Сторони даної угоди погоджуються з тим, що безпека і захист даних користувачів є одним з найважливіших завдань Компанії. У зв’язку з чим Компанія зобов'язується дотримуватись приписань закону щодо захисту даних, які не підлягають розголошенню.

2. Користувач поінформований і згодний з тим, що в рамках надання послуг відповідно до даної Угоди Компанія може отримувати персональні дані - прізвище, ім'я, стать, поштова скринька, номер телефону - які потім зберігаються, обробляються і використовуються Компанією. Персональними даними є такі дані, які містять відомості про особисті і ділові відносини певного або визначуваного користувача.

3. Користувач дозволяє використання Компанією його персональних даних з метою консультування, реклами, вивчення ринку, досліджень і аналізу з метою поліпшення Компанією і перетворення спектра послуг‚ згідно з певними потребами.

4. Користувач дає дозвіл на прийом електронних листів з новинами від Компанії.

5. Крім того, користувач дає дозвіл на те, що персональні дані його профайлу, анкети, блогу можуть передаватися позаштатним представникам послуг Компанії для наступних цілей: а) пересилати від імені і за дорученням Компанії електронні повідомлення і новини; б) передавати елементи даних Сайту і профайли користувачів в інші ЗМІ; в) телефонний контакт з метою консультації і здобуття сервісу Сайту.

6. Кожний користувач може виразити свою незгоду щодо передачі анонімних даних з метою консультації, реклами і вивчення ринку третім особам, а також щодо складання анонімного профайлу Користувача. Для цього достатньо надіслати електронний лист на support@salute.kiev.ua із зазначенням імені користувача і повного імені Користувача.

7. Компанія звертає увагу користувачів на те, що сьогоднішній стан техніки не дозволяє забезпечити при передачі даних у відкритих мережах, таких як Інтернет, повноцінний захист даних, що не підлягають розголошенню. Тому користувач сам відповідає за безпеку переданих ним в Інтернеті даних.