Українська Русский English
Забронювати номер
Гарантована знижка
при бронюванні через сайт - 10%
* - поля, обов'язкові для заповнення
Бронювання за телефоном:

Про готель

Про готель

Готель "Салют" знаходиться на високому, вкритому зеленню вікових дерев, пагорбі правобережжя річки Дніпро, в найпрестижнішому районі міста - Печерську, на площі Слави поряд з мальовничим парком і недалеко від знаменитої Києво-Печерської Лаври - унікального історико-архітектурного комплексу часів Київської Русі, який охороняється ЮНЕСКО.

Готель "Салют" пропонує своїм гостям 89 комфортабельних номерів різних категорій з неповторними панорамними видами.

 


Трохи історії

Будівля готелю була побудована відомим архітектором Авраамом Мілецьким у 1984р. на замовлення Держплану України. Цікаво, що в початковому варіанті, готель "Салют" мав би бути на 5 поверхів вище, але партійне керівництво України не затвердило цей проект. Проте, "урізана" будівля зберегла дух радянського футуризму, конструктивізму і польоту технічної думки того часу. Завдяки незвичайному архітектурному рішенню і вдалому розташуванню, готель "Салют" став одним із символів міста Києва.

Місце, де знаходиться готель, вважається екологічно чистим, завдяки висоті розташування та близькості двох парків.

Сьогодні готель "Салют" популярний серед гостей нашого міста.

Величний Дніпро і зелень Печерських схилів, безцінні пам'ятники старовини та комфортне розташування готелю приваблює сюди туристів та ділових людей з усього світу.

Архітектура будівлі самого готелю, внутрішній його інтер'єр, обрамлений зеленню ресторан, з відокремленими столиками та багато іншого налаштовують на проведення переговорів та зустрічей, створюють домашню атмосферу спокою і комфорту.