Українська Русский English
Забронювати номер
Гарантована знижка
при бронюванні через сайт - 10%
* - поля, обов'язкові для заповнення
Бронювання за телефоном:

Pесторан "Салют"

Ресторан готелю «Салют» давно знайомий гостям столиці України. Ще 30 років тому під час його відкриття тут встановили високі вимоги до якості їжі, роботи персоналу та обслуговування гостей. З тих часів ресторан подарував чимало приємних емоцій його відвідувачам.

Сьогодні у ресторані «Салют» нове покоління працівників намагається зберегти сформовані вишукані традиції та доповнити їх сучасними тенденціями ресторанної справи.

Поряд з посмішкою персоналу та затишком вечірньої площі слави у нас завжди хороший настрій, душевна, дещо ностальгічна атмосфера вже такого далекого та пам’ятного для багатьох радянського часу.

З гостями готелю «Салют» колектив ресторану знайомиться під час сніданків. Уже з 7мої ранку ми запрошуємо скуштувати різноманіття страв шведської лінії. Продовжити перебування у готелі і не залишитись голодним допоможе бізнес-ланч який проходить щодня з 12 до 15. У вечірній час запрошуємо всіх на вечерею в компанії притемненого світла, цікавих блюд та бокала червоного чи білого вина.

Досвід та увага до деталей дозволяють нам успішно проводити банкети до 130 чоловік, фуршети, кава-брейки, закриті події у затишному Віп-залі до 25 чоловік, супроводжувати конференції, виставки, влаштовувати весілля…

Наші контакти:
  • Тел. +38 044 494 14 24
  • Факс. +38 044 280 26 04
  • E-mail: restoran@salute.kiev.ua
  • вул. Івана Мазепи 11-Б, м. Київ